fbpx

7 marca wspólnie z Politechniką Krakowską świętowaliśmy 5 lat współpracy. Spotkanie miało na celu przekazanie studentom informacji nt. tego czym zajmujemy się w naszym krakowskim oddziale i w jakich projektach mogą wziąć udział w momencie podjęcia pracy w Nokii.

Wydarzenie odbyło się na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej, w Pawilonie Wystawowym „Kotłownia”. Byliśmy bardzo miło zaskoczeni faktem, że zorganizowane przez nas spotkanie cieszyło się tak dużą popularnością – przez cały dzień sala konferencyjna pękała w szwach.

Zależało nam na tym, aby prezentowane przez nas tematy były dla uczestników interesujące, dlatego staraliśmy się, aby każdy znalazł coś dla siebie. I tak przygotowaliśmy 7 wykładów:

– Mission to the Moon
– Jak bezpieczne są Twoje SMSy – IPSec w LTE
– Technologia 5G vs 4G
– Wykorzystanie i zarządzenie pasmem radiowym
– Internet of Things (IoT)
– Zwinna korporacja – Scrum i SAFe w zarzadzaniu dużymi projektami
– Od słonia do mrówki – historia rozwoju stacji bazowych

Trudno powiedzieć, który z nich był najciekawszy i najbardziej wyczekiwany, ponieważ audytorium dopisywało przez cały dzień.

Zachęcamy do posłuchania wywiadu z naszym kolegą Łukaszem Gaworem, który koordynował całe wydarzenie: http://nowinki.mech.pk.edu.pl/podcast/o_wspolpracy_nokii_i_pk.html?fbcli…