Międzynarodowy Festival Crosstriathlonu 2015

22.08 i 23.08 odbył się festiwal crosstriathlonowy, w którym wzięli udział nasi pracownicy. W klasyfikacji firmowej, w biegu crossowym zajęliśmy I miejsce, dodatkowo możemy pochawlić się indywidualnymi osiągnięciami.

Sport to pasja naszych pracowników, jeśli tylko mają okazję starają się brać udział w wielu sportowych imprezach. W ubiegły weekend odbył się Międzynarodowy Festival Crosstriathlonu – nie mogło nas tam zabraknąć.

Krakowską Nokię reprezentowała bardzo silna grupa – w klasyfikacji firmowej w biegu crossowym zajęliśmy I miejsce. Dodatkowo na dystansie 12 km pierwsze miejsce zajął nasz pracownik Paweł z czasem nieco ponad 54 minuty. V miejsce na tym samym dystansie zajął kolega Adam. W niedziele natomiast odbył się bieg pań – nasza koleżanka Gabrysia zajęła II miejsce w swojej kategorii.

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Przed nami kolejne wyzwanie – Business Run, to już za dwa tygodnie.