fbpx

Pomysł rozpoczęcia spotkań pod szyldem Nokia Academy okazał się być strzałem w dziesiątkę. Cieszą się one ogromną popularnością, każda edycja gromadzi wiele świetnych osób, które ostatecznie zostają u nas zatrudnione.

Nokia Academy, czyli co?

W ogromnym skrócie Nokia Academy, to 4 weekendy przepełnione wiedzą teoretyczną i praktyczną. Spotkania odbywają się w jednej z naszych krakowskich lokalizacji i dziennie trwają 8h.

Aby móc wziąć udział w Akademii trzeba na nią zaaplikować, a następnie przystąpić do testu kwalifikującego. Po zakończeniu wszystkich spotkań, na uczestników czeka kolejny test, jego zadaniem jest zweryfikowanie jak szybko studenci przyswoili wiedzę oraz w jakim stopniu.

Nokia Academy, czyli dla kogo?

Zaproszenie kierujemy do studentów 4 i 5 roku studiów technicznych, ale także do osób, które już pracują, ale np. myślą o zmianie pracy lub przebranżowieniu się. Należy jednak pamiętać, że osoba która zdecyduje się na wzięcie udziału w akademii musi mieć możliwość rozpoczęcia u nas pracy na minimum 4/5 etatu.

Trzy odsłony

Od początku istnienia Nokia Academy studenci mieli do wyboru jedną z dwóch możliwości – developerską lub testerską. Od niedawna mogą wziąć udział w akademii FPGA. Już wiemy, że będzie to stały punkt, ponieważ zapisy na tę ostatnią zakończyły się w pierwszy dzień.