Nokia Kraków

Nokia Academy

To przestrzeń stworzona przez naszych najlepszych specjalistów dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę w świecie IT. Nie ma znaczenia czy studiujesz, czy chcesz zmienić branżę – jedyne, o czym musisz pamiętać, to fakt, że przed Tobą czas intensywnej pracy, przepełnionej wiedzą i zadaniami.

NokiaAcademyBanner.png
CG.png

Pomysł rozpoczęcia spotkań pod szyldem Nokia Academy okazał się być strzałem w dziesiątkę. Cieszą się one ogromną popularnością, każda edycja gromadzi wiele świetnych osób, które ostatecznie zostają u nas zatrudnione.

CD.png
CoToJest.png

Co to jest Nokia Academy?

To cykl bezpłatnych szkoleń z programowania w języku C/C++ lub testowania. To 9 weekendów albo ponad 2 miesiące wypełnione zdalnymi wykładami i zajęciami praktycznymi.

Dla kogo jest Nokia Academy?

Do programu zapraszamy ambitne i szybko uczące się osoby, które chciałyby zdobyć wiedzę z programowania C/C++ albo z testowania oraz  rozpocząć ścieżkę zawodową w Nokii.

Stawiamy przede wszystkim na potencjał i zaangażowanie! Jeśli myślisz o zmianie pracy lub przebranżowieniu się – Nokia Academy jest dla Ciebie!

3 odsłony Nokia Academy

NA1.png

developerska

NA2.png

testerska

NA3.png

FPGA

Nokia Academy 2022

Tegoroczna edycja w pigułce:

Nokia Academy XVII będzie podzielona na trzy fazy, każda z nich potrwa 2-3 tygodni. Do etapu pierwszego zaprosimy około 100 uczestników, do drugiego 60, a w fazie trzeciej weźmie udział 30 osób. Po zakończeniu projektu, najlepszym uczestnikom z ostatniego etapu zaproponujemy pracę w Nokii.

– aktualna edycja obejmuje profil I&V Engineer,
– wykłady oraz warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:30 – 18:30 , w terminie od 24 stycznia do 6 kwietnia – w trybie zdalnym,
– zapisy trwają do 10.01, zgłoszenia możesz dokonać poprzez stronę internetową: NOKIA Academy – I&V Engineer – Nokia Careers 

Nokia Academy (profil testerski oraz profil C++) organizowana jest również przez wrocławską siedzibę Nokii. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://nokiawroclaw.pl/nokia-academy/

Czego wymagamy od uczestnika:

testowanie oprogramowania – wymagana jest przynajmniej podstawowa wiedza z jednego z poniższych obszarów: Linux, języki skryptowe, telekomunikacja, sieci TCP/IP, metodologia testowania;

Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie własnego komputera. Konieczne jest także, co najmniej średnie wykształcenie oraz umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim oraz polskim.

Co oferujemy:

– intensywny cykl szkoleń z testowania oprogramowania,
– ponad dwa miesiące zdalnych wykładów i zajęć praktycznych,
– opiekę wykwalifikowanych trenerów, będących jednocześnie praktykami,
– autorski program szkoleń,
– oferty zatrudnienia dla najlepszych.

Szczegółowy plan:

– do 10.01 – przyjmowanie zgłoszeń
– do 13.01 – kontakt z wybranymi uczestnikami
– 14.01 –  wykład wstępny
– 17.01 – test wstępny
– do 20.01 – kontakt z wybranymi uczestnikami
– 24.01 – 06.04 – zajęcia 

NA

Maj – Czerwiec – zatrudnienie najlepszych uczestników