Nokia Kraków

Test Dive 2020 już za nami

Tegoroczna, IV już edycja konferencji, odbyła się w całości online, a agenda została zaplanowana na dwa dni, 21-22.10. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do konferencji, a tym samym wiedzy, jaką przekazywali tegoroczni prelegenci, mógł mieć każdy. I co najważniejsze – bez wychodzenia z domu, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Na wszystkich uczestników czekały 22 prelekcje, czyli 15 godzin wykładów od specjalistów z branży testerskiej, wśród których znaleźli się pracownicy krakowskiej Nokii, jak również przedstawiciel Nokii Bell Labs z Irlandii, a także firmy Niebezpiecznik.pl czy MathWorks.

Całość konferencji odbywała się na dwóch równoległych streamach, na kanale YouTube, a poprzez platformę Discord prowadzić dyskusję, komentować czy na bieżąco zadawać pytania prelegentom.

Konferencja Test Dive organizowana jest od 2017 roku. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 1000 uczestników – studentów kierunków branżowych oraz specjalistów z branży IT z Polski oraz z zagranicy. Wydarzenie jest unikalną platformą do wymiany doświadczeń na temat testowania, poznania najnowszych trendów, rozwoju wiedzy, a także propagowania jakości systemów informatycznych.

Najnowsze aktualizacje można śledzić na: