Nokia Kraków

Nokia Academy 2022!

Ruszają zapisy na Nokia Academy 2022! 

Czym jest Nokia Academy?

Jest to cykl intensywnych, bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez specjalistów z naszej firmy.

W Krakowie tym razem proponujemy udział w Akademii dotyczącej testowania oprogramowania. Szkolenia dają możliwość zdobycia kompetencji, które pozwolą uczestnikom realizować się w nowych obszarach zawodowych. Kurs rozpocznie się 24 stycznia, a zakończy 6 kwietnia. Wykłady oraz warsztaty będą odbywać się od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:30-18:30 w trybie online.

Do kogo skierowana jest NOKIA Academy?

Do programu zapraszamy ambitne i szybko uczące się osoby, które chciałyby zdobyć wiedzę z obszaru testowania i rozpocząć ścieżkę zawodową w Nokii.
Stawiamy przede wszystkim na potencjał i zaangażowanie!

Co jest wymagane od uczestników?

testowanie oprogramowania – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z jednego z poniższych obszarów: Linux, języki skryptowe, telekomunikacja, sieci TCP/IP, metodologia testowania;

Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie własnego komputera. Konieczne jest także co najmniej średnie wykształcenie oraz umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim oraz polskim.

Co oferujemy?

Nokia Academy XVII będzie podzielona na trzy fazy, każda z nich potrwa 2-3 tygodni. Do etapu pierwszego zaprosimy około 100 uczestników, do drugiego 60, a w fazie trzeciej weźmie udział 30 osób. Po zakończeniu projektu, najlepszym uczestnikom z ostatniego etapu zaproponujemy pracę w Nokii.

– Intensywny cykl szkoleń z testowania oprogramowania
– ponad dwa miesiące zdalnych wykładów i zajęć praktycznych,
– opiekę wykwalifikowanych trenerów, będących jednocześnie praktykami,
– autorski program szkoleń,
– oferty zatrudnienia dla najlepszych.

Na aplikacje czekamy 10 stycznia. Aby dokonać zgłoszenia zaaplikuj na interesujący Cię profil przez naszą stronę internetową:

Profil testerski: https://aluperf.referrals.selectminds.com/jobs/nokia-academy-i-v-engineer-71957

Nokia Academy (profil testerski oraz profil C++) organizowana jest również przez wrocławską siedzibę Nokii. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://nokiawroclaw.pl/nokia-academy/

Informację zwrotną dotyczącą Twojej aplikacji otrzymasz 13 stycznia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z [email protected]

NA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *