fbpx

Już jutro rusza IV edycja konferencji Test Dive. 

Tegoroczne wydarzenie w całości odbędzie się online, a agenda została zaplanowana na dwa dni, 21-22.10. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do konferencji, a tym samym wiedzy, jaką będą przekazywali tegoroczni prelegenci, będzie mógł mieć każdy. I co najważniejsze – bez wychodzenia z domu, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronie organizatora: www.testdive.pl 

Wszyscy zarejestrowani użytkownicy otrzymali maile z dokładną instrukcją (jeśli nie będzie w skrzynce odbiorczej zajrzyjcie również do spamu).

Osoby, które dołączą do nas podczas konferencji, jako niezarejestrowani użytkownicy, będą mogli śledzić konferencję poprzez stronę www.testdive.pl lub na kanale YouTube.

 

Test Dive to jedna z największych konferencji testerskich zorganizowanych do tej pory w Polsce. Jej nadrzędnym celem jest integracja środowiska naukowego ze światem biznesu, poprzez umożliwienie zawodowym testerom i pasjonatom spotkań oraz stworzenie przestrzeni na otwartą dyskusję i wymianę doświadczeń. Wykłady koncentrują się na testowaniu, automatyzacji, bezpieczeństwie, Agile, IoT, DevOps, Machine Learning – każdy z nich inicjuje ciekawe dyskusje związane z jakością i testowaniem oprogramowania. Do tej pory odbyły się III edycje, a ostatnia przyciągnęła prawie 1000 uczestników.

Informacja związana z COVID-19:

Mając na uwadze dotychczasową sytuację pandemiczną w Polsce i na świecie oraz ostatnie przepisy ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (w wersji zmienionej rozporządzeniem z dnia 16 października 2020 r.), uprzejmie informujemy, że wydarzenie „Konferencja Test Dive 2020” zostało w całości zorganizowane jako wydarzenie on-line mające miejsce w Internecie, z wyłączeniem fizycznego kontaktu pomiędzy osobami prowadzącymi wydarzenie, prelegentami, obsługą techniczną, oraz bez fizycznego udziału publiczności i bez studia. Wszyscy, czyli zarówno prowadzący wydarzenie, prelegenci, uczestnicy śledzący wydarzenie, jak i wsparcie techniczne wydarzenia, łączą się ze swoich indywidualnych lokalizacji z różnych miejsc w Polsce i za granicą za pomocą środków porozumiewania się na odległość (sieć Internet), tak aby wyłączyć możliwość fizycznego kontaktu i rozprzestrzeniania się COVID-19.