Test Dive to jedna z największych konferencji testerskich zorganizowanych do tej pory w Polsce. Jej nadrzędnym celem jest integracja środowiska naukowego ze światem biznesu, poprzez umożliwienie zawodowym testerom i pasjonatom spotkań oraz stworzenie przestrzeni na otwartą dyskusję i wymianę doświadczeń. Wykłady koncentrują się na testowaniu, automatyzacji, bezpieczeństwie, Agile, IoT, DevOps, Machine Learning – każdy z nich inicjuje ciekawe dyskusje związane z jakością i testowaniem oprogramowania. Do tej pory odbyły się III edycje, a każda przyciągnęła ponad 1000 uczestników.

Tegoroczne wydarzenie w całości odbędzie się online, a agenda została zaplanowana na dwa dni, 21-22.10. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do konferencji, a tym samym wiedzy, jaką będą przekazywali tegoroczni prelegenci, będzie mógł mieć każdy. I co najważniejsze – bez wychodzenia z domu.

Szczegółowy harmonogram i rozpoczęcie rejestracji zostaną ogłoszone już wkrótce na stronie www.testdive.pl.! Obecnie trwają zgłoszenia do Call for papers, które można przesyłać do 15 czerwca.